GRUBNER & PARTNERS - advokátní kancelář
Google+ Twitter Facebok LinkedIn
Kariéra

Kariéra

Advokátní kancelář GRUBNER & PARTNERS se sídlem v centru Prahy hledá nové kolegy na pozici: ASISTENT/KA ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE NA PLNÝ ÚVAZEK

Jsme menší advokátní kancelář v centru Prahy a zakládáme si na špičkové službě pro naše klienty i příjemných vztazích uvnitř kanceláře. Záleží nám na tom, jak klient u soudu dopadne, že z toho občas nespíme. Stejně tak nám záleží na lidech, se kterými pracujeme. Chceme společně vytvářet prostředí, kde je nám příjemně a práci, která nám dává smysl.

Hledáme proto plnohodnotného člena týmu, který se dlouhodobě postará o perfektní pořádek v našich dokumentech a milou péči o naše klienty. Pokud u toho budete chtít zůstat, můžete. Pokud ale budete mít chuť rozvíjet se dál, rádi vám dáme příležitost podílet se s námi na přípravě podkladů konkrétních případů (občas je to u nás trochu detektivka) nebo se účastnit jako podpora advokáta zahraničních cest za našimi klienty. Věnujeme se různým oblastem práva, proto je práce u nás práce různorodá. Jsme otevřeni a aktivní členy našeho týmu rádi podpoříme i adekvátně oceníme.

Je pro nás zásadní udržet kvalitní vztahy uvnitř kanceláře a přijmout mezi sebe někoho, komu bude na firmě záležet tak, jako nám. Někoho, kdo o ni bude pečovat a vylepšovat ji zevnitř. Kdo bude mít perfektní přehled o tom, co se ve firmě děje a kde je uložená jaká informace.

Pomáháme si navzájem a rádi občas společně zajdeme do divadla, na skleničku nebo na dobré jídlo.

Pracovní dobu máme 8.30-17h a kanceláře v centru Prahy (kousek na Hlavní nádraží, Václavské náměstí nebo Náměstí Republiky).

K benefitům přistupujeme individuálně, protože každý ocení něco trochu jiného. Rádi se dozvíme, co je důležité pro vás. Ať už to je příspěvek na sport, více dní dovolení nebo profesní rozvoj.

CO BUDE HLAVNÍ NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

Samostatná administrativní agenda

  • udržování si přehledu o tom, kde kdo je, jaké máme klienty a případy, kde co najdeme
  • hlídání lhůt a termínů
  • evidence a vystavování faktur, komunikace s naší účetní, hlídání plateb
  • správa datových schránek, posílání i vybírání a distribuce do příslušných spisů
  • správa došlé i odchozí pošty, její evidence a distribuce do spisů
  • komunikace s úřady, objednávání a vyzvedávání spisů na soudech apod.
  • přepis audiozáznamů nebo diktování
  • správa knihy jízd

Péče o kancelář

  • pečovat o společné prostory a zasedací místnosti
  • koordinovat úklid, zajišťovat kancelářské potřeby a občerstvení
  • uvítat klienty, nabídnout jim kávu, čaj

CO MUSÍTE UMĚT:

  • Perfektně česky a mít kultivovaný projev, protože jak vystupujeme navenek je pro nás důležité.
  • Komunikovat v angličtině, případně v němčině (napsat email/dopis podle diktování a reagovat na telefonáty v cizím jazyce)
  • Dobře pracovat na počítači (e-mail, Excel, Word)
  • Alespoň základně se orientovat v advokacii a mít k ní osobní vztah (pokud převáží ten vztah k advokacii a naší firmě, rádi vás doučíme, co bude třeba)
  • Být organizovaný/á a zodpovědný/á, protože my se potřebujeme soustředit primárně na klienty a práci pro ně. A potřebujeme se spolehnout, že vše ostatní běží tak, jak má a nikde nám nic neuniká.
  • Mít dobrou paměť a orientovat se kde co je a kde kdo je.
  • Být loajální, kopat za firmu a pečovat o ni.

CO BY SE VÁM HODILO:

  • komunikace v německém jazyce
  • psaní všemi deseti
  • předchozí praxe v advokacii (znalost základních pravidel a principů, náležitostí dokumentů, principy lhůt apod.)

BĚHEM PRVNÍCH 3 MĚSÍCŮ BYSTE MĚL/A ZVLÁDNOUT:

  • seznámit se s námi, kanceláří i naším způsobem práce
  • samostatně zvládat základní administrativní agendu s pomocí detailního manuálu, který vám dáme k dispozici
  • naučit se v nástrojích, které používáme (advokátní systém, datové schránky, účetní systém atp.)

Do předmětu emailu napište: ASISTENTKA AK a pošlete v něm vše následující:

  • Anglicky nebo německy pár slov o vás a proč vás to táhne do advokacie a zrovna k nám.
  • CV s vašimi předchozími zkušenostmi (česky, anglicky, nebo německy).
  • Kdy můžete začít a kolik byste za svou práci rád/a měsíčně dostal/a.
  • Plus vás poprosíme o odpovědi na tři krátké otázky. Nezaberou vám více než 15 minut a nám to pomůže lépe poznat, jestli si budeme rozumět.

1) Která ze základních pravidel etického kodexu advokáta musí dodržovat všichni zaměstnanci advokátní kanceláře?
2) Na jaké webové stránce můžete najít základní údaje o právnické osobě (firmě) včetně zakladatelské listiny?
3) Jaké dokumenty musí klient přinést s sebou, pokud je potřeba ověřit jeho podpis

Advokátní kancelář GRUBNER & PARTNERS se sídlem v centru Prahy hledá nové kolegy na pozici: ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KY.

Požadujeme:

  • Vysoké pracovní nasazení a zájem o obor
  • Schopnost týmové práce ale i samostatnost
  • Profesionální vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • Znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v české advokátní kanceláři s mezinárodní klientelou
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Profesní růst
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Pokud máte zájem pro nás pracovat, zašlete nám svůj životopis.

 Grubner & Partners inzerat master 600