GRUBNER & PARTNERS - advokátní kancelář
Google+ Twitter Facebok LinkedIn
O nás

O nás

Svým klientům poskytuje komplexní právní služby ve všech oblastech jejich podnikání jak na území České republiky, tak i v zahraničí. Zejména se pak specializuje na poskytování služeb v oblasti práva obchodního, joint-ventures, na fúze a akvizice, zakládání obchodních společností, přípravami developerských projektů, operace na kapitálovém trhu, právní analýzy, zastupování klientů při jednání před soudy a orgány státní správy a územní samosprávy a na poradenství ve věcech daňových a finančních. Ve spolupráci s předními exekutorskými kancelářemi zajišťuje vymáhání pohledávek pro klienty.

Ochrana právních zájmů našich klientů i v cizině

Advokátní kancelář Grubner & Partners účinně využívá svých zahraničních kooperujících kanceláří, je možné velmi promptně a bez jakýchkoliv komplikací zajistit ochranu právních zájmů klienta i v cizině.

Klienti naší advokátní kanceláře

Mezi současné klienty advokátní kanceláře patří jak tuzemské i zahraniční fyzické osoby, tak nadnárodní korporace podnikající zejména v oblasti obchodu, marketingu, bankovnictví, obchodu s cennými papíry, informačními technologiemi, obchodu s nemovitostmi, ale například i ve zdravotnictví.

Pracovníci advokátní kanceláře hovoří česky, slovensky, rusky, anglicky, francouzsky a německy. Cílem advokátní kanceláře Grubner & Partners je poskytovat svým klientům komplexní právní služby na vysoké profesionální a odborné úrovni evropského standardu.